Výzvy RES+ z Modernizačního fondu pro podnikatele a veřejný sektor

Dlouhodobě plánované výzvy RES+ z Modernizačního fondu pro podnikatele již vyhlášeny.

Podpora je zaměřena na Fotovoltaické elektrárny, systémy bateriového úložiště a elektrolyzéry. Pro soukromý sektor připravil Modernizační fond hned 2 výzvy a to RES+ č. 1/2024 a RES+ č.2/2024, ze kterých je možno získat dotaci max. 50% z celkových výdajů projektu.

K podání žádosti o dotaci je nezbytné disponovat Smlouvou o připojení (případně smlouvu o uzavření budoucí smlouvy), Odborným posudkem a v případě výzvy RES+ č. 1 také Stavebním povolením či vyjádření od SÚ. Z důvodu dlouhé administrativy stavebního řízení je s přípravou podkladů vhodné začít co nejdříve.

V případě zájmu o tyto výzvy nás neváhejte kontaktovat. Se vším Vám rádi poradíme a následně zařídíme.

Dlouhodobě plánované výzvy RES+ z Modernizačního fondu pro veřejný sektor již vyhlášeny.

Podpora je zaměřena na Fotovoltaické elektrárny, systémy bateriového úložiště, rekonstrukce střech a také energetický management. Obce do 3 tisíc obyvatel mohou získat podporu až do výše 75 % z celkových způsobilých výdajů.

K podání žádosti o dotaci je nezbytné doložit Odborný posudek, Stavební povolení či vyjádření od SÚ a v případě výzvy RES+ č. 4 také Smlouvu o připojení (případně smlouvu o uzavření budoucí smlouvy). Z důvodu dlouhé administrativy stavebního řízení (až 6 měsíců) je s přípravou podkladů vhodné začít co nejdříve.

V případě zájmu o tyto výzvy nás neváhejte kontaktovat. Se vším Vám rádi poradíme a následně zařídíme.

zajímají Vás naše aktuality?

Další příspěvky

Revoluční výzva pro energetickou nezávislost: Ministerstvo životního prostředí investuje 98 milionů do komunitní energetiky v ČR
Event Smart Energy Forum
„Oprav dům po babičce“ 
Nová etapa programu Nová zelená úsporám od září 2023
Přejít nahoru