nová zelená úsporám

Oddělení NZÚ se specializuje na činnosti v rámci programu Nová zelená úsporám. Naše služby poskytujeme instalačním firmám a majitelům rodinných nebo bytových domů. Řešíme projekty zaměřené na fotovoltaiku, akumulaci, tepelná čerpadla a nabíječky elektromobilů.

Zaměřujeme se na profesionální a komplexní služby spojené s dotačním managementem. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a s radostí vám pomůžeme získat maximální výhody z Nové zelené úsporám.

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi Vám pomůžeme

Naše služby zahrnují

Poradenství a konzultace: Náš tým kvalifikovaných odborníků vám poskytne odborné poradenství ohledně projektové dokumentace, dotací a připojení fotovoltaiky k distribuční síti.

Vyřízení dotace: Provedeme pro Vás kompletní dotační management v rámci programu Nová zelená úsporám. Zajistíme veškerou komunikaci s poskytovatelem dotace (SFŽP) pro úspěšné čerpání podpory.

Připojení k distribuční síti: Zařídíme Vám připojení k distributorovi a připravíme pro Vás veškerou potřebnou dokumentaci. Žádosti podáváme v co nejkratším čase, nejpozději však do jednoho týdne od přijetí kompletních podkladů.

Poradenství ohledně projektové dokumentace: Naši odborníci Vám poradí ohledně požadavků na projektovou dokumentaci, kterou musíte předložit v rámci programu Nová zelená úsporám.

Návrh elektrárny: Navrhneme optimální elektrárnu podle Vašich potřeb. Výstupem studie je předpokládaná návratnost zařízení, ekonomika projektu, předpokládané využití vyrobené energie a další.

Prováděcí dokumentace: Náš technik navštíví místo instalace. Nabízíme vytvoření kompletní prováděcí projektové dokumentace, která slouží jako podklad pro zhotovitele.

Přejít nahoru