Smart Energy Forum 2023

Rádi bychom se s Vámi podělili o naše nedávné zážitky z účasti na veletrhu Smart Energy Forum, který se konal ve dnech 17.10. – 18.10. 2023 v O2 Universum. Měli jsme jedinečnou příležitost prezentovat naše produkty a služby na této významné události v oblasti energetiky a Smart technologií.

Během těchto dvou dnů jsme měli možnost setkat se s řadou zajímavých jednotlivců a organizací, kteří sdílejí naši vášeň a zájem o energeticky úsporná a šetrná řešení. Bylo pro nás potěšením diskutovat o inovativních myšlenkách, sdílet zkušenosti a hledat společné cesty k dosažení udržitelnějšího a efektivnějšího využívání energie. Těšíme se na možnosti spolupráce s těmito novými partnery.

Během veletrhu jsme také měli příležitost účastnit se řady inspirujících prezentací a diskuzí. Tyto přednášky a workshopy nám poskytly mnoho nových poznatků a nápadů, které budou nepochybně prospěšné pro další rozvoj našich služeb a produktů.

Celý náš tým měl možnost si tuto událost nesmírně užít a chceme poděkovat všem, kteří navštívili náš stánek, projevili zájem o naše aktivity a podpořili nás svým příspěvkem. Vaše podpora byla pro nás velmi důležitá.

Závěrem bychom rádi zdůraznili, že veletrh Smart Energy Forum byl pro nás velkým úspěchem a významným krokem směrem k rozvoji naší společnosti. Těšíme se na příští ročník této události, kde doufáme, že se opět shledáme s našimi známými a novými partnery a budeme moci pokračovat v naší vzájemné spolupráci.

Ještě jednou děkujeme všem za vaši podporu a těšíme se na další setkání.

zajímají Vás naše aktuality?

Další příspěvky

Amper 2024
Veletrh Střechy 2024
Zkrotíme energie: jak na energetickou nezávislost měst a obcí Liberec
Smart Energy Forum 2022
Přejít nahoru