Smart Energy Forum 2022

Veletrh Smart Energy Forum, který se konal v Kongresovém a multifunkčním centru O2 Universum, nám poskytl příležitost prezentovat naše služby a produkty širokému spektru návštěvníků, včetně profesionálů z oboru, energetických auditorů, projektantů fotovoltaických systémů, elektrikářů, zástupců akademické sféry, konečných zákazníků z řad domácností, firem a státních institucí.

Během veletrhu jsme navázali mnoho nových kontaktů, získali cenné zpětné vazby od zákazníků a odborníků a vyměnili si zkušenosti s ostatními vystavovateli. Atraktivní odborný workshop, bezplatné poradenství na stáncích vystavovatelů a zajímavé přednášky na celodenní konferenci o akumulaci energie přitáhly velký počet návštěvníků a přispěly k úspěchu naší účasti na veletrhu.

Zúčastnili jsme se také dvou poradenských center zaměřených na dotace pro FVE a akumulátory, což nám poskytlo příležitost aktualizovat naše znalosti o dostupných dotačních programech a nových technologiích v oboru.

Veletrh Smart Energy Forum nám umožnil prezentovat naše služby a produkty na největší odborné výstavě v oboru akumulace energie, fotovoltaiky, zelené elektromobility, Smart Home a chytrých řešení pro energetickou soběstačnost v České a Slovenské republice.

Na závěr lze, naše účast na veletrhu Smart Energy Forum 2022 byla velkým úspěchem a přinesla naší firmě mnoho příležitostí pro růst a rozvoj.

Těšíme se na další účast na veletrhu Smart Energy Forum v příštích letech a jsme přesvědčeni, že tato prestižní akce nám i nadále umožní prezentovat naše inovativní řešení a služby širší veřejnosti.

Odkaz na webové stránky veletrhu: https://www.smartenergyforum.cz/

zajímají Vás naše aktuality?

Další příspěvky

Amper 2024
Veletrh Střechy 2024
Smart Energy Forum 2023
Zkrotíme energie: jak na energetickou nezávislost měst a obcí Liberec
Přejít nahoru