e-SALON 2021

Na čtvrtém ročníku veletrhu E-Salon, který se konal od 11. do 14. listopadu 2021, jsme se s hrdostí zúčastnili jako jeden z 87 vystavovatelů. Veletrh, který je zaměřen na čistou mobilitu a ekologická vozidla, představil nejbohatší účast elektromobilů, hybridů a dalších ekologických dopravních prostředků v jeho historii.

Naší účastí na veletrhu jsme měli možnost navázat nové obchodní kontakty, sdílet naše zkušenosti a dozvědět se o nejnovějších trendech a technologiích v oblasti čisté mobility. Mezi vystavovateli bylo také šest zahraničních společností, což nám umožnilo rozšířit naši mezinárodní síť a získat cenné informace o trzích a dotačních programech ve třech zúčastněných zemích.

Během veletrhu bylo uskutečněno celkem 1 823 testovacích jízd s ekologickými vozy, kterých se zúčastnilo 2 927 svezených osob. To nám poskytlo příležitost vidět, jak se vyvíjejí automobilové technologie a jaký je zájem veřejnosti o ekologickou dopravu.

Tato zkušenost nás motivuje k dalšímu rozvoji našich služeb a rozšiřování naší nabídky v oblasti projekční a dotační činnosti pro ekologickou mobilitu. Jsme přesvědčeni, že spolupráce se společnostmi a jednotlivci, kteří sdílejí naši vizi udržitelného dopravního systému, je klíčem k dosažení skutečné změny.

Děkujeme všem návštěvníkům, vystavovatelům a organizátorům veletrhu E-Salon 2021 za inspirativní a plodné setkání.

Odkaz na webové stránky veletrhu: https://e-salon.cz/

zajímají Vás naše aktuality?

Další příspěvky

Amper 2024
Veletrh Střechy 2024
Smart Energy Forum 2023
Zkrotíme energie: jak na energetickou nezávislost měst a obcí Liberec
Přejít nahoru