Amper 2022

Zúčastnili jsme se s hrdostí 28. ročníku veletrhu AMPER, který se konal na Výstavišti Brno od 17. do 20. května 2022. Jako jedni z více než 400 vystavovatelů a partnerů jsme byli svědky nejnovějších trendů v oblasti elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, elektroniky, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení. Veletrh AMPER je největší událostí svého druhu v České republice i na Slovensku a již 27 let představuje mezinárodní platformu pro setkání výrobců, poskytovatelů technologií a nových obchodních partnerů.

Na veletrhu jsme prezentovali naše služby spojené s projekcí a získáváním dotací, které podporují inovace v elektrotechnickém průmyslu. Byli jsme potěšeni zájmem návštěvníků a jejich pozitivními reakcemi na naše nabídky. V rámci doprovodného programu jsme se zúčastnili odborných diskuzí a workshopů s předními autoritami českého průmyslu, což nám umožnilo rozšířit naše znalosti a získat nové nápady pro další vývoj našich služeb.

Nejenže jsme měli možnost prezentovat naše služby, ale také jsme se seznámili s produkty a službami našich kolegů z oboru. To nám poskytlo inspiraci a upevnilo naši víru v důležitost spolupráce a sdílení znalostí v rámci našeho průmyslu.

Rádi bychom poděkovali organizátorům veletrhu AMPER 2022 a AMPER Teamu za příležitost prezentovat naše služby a za skvělou veletržní atmosféru. Těšíme se na další ročníky a pokračování naší účasti v této důležité události, která nám umožňuje rozšiřovat naše obchodní aktivity, navazovat nové kontakty a učit se od předních odborníků v elektrotechnickém průmyslu. 

Na závěr přejeme úspěch všem účastníkům veletrhu AMPER 2022 a těšíme se na další příležitosti k setkání, spolupráci a sdílení znalostí v budoucnu. Společně můžeme přispět k pokroku a inovacím v elektrotechnickém průmyslu a posílit naše postavení na mezinárodním trhu.

Odkaz na webové stránky veletrhu: https://www.amper.cz/

zajímají Vás naše aktuality?

Další příspěvky

Amper 2024
Veletrh Střechy 2024
Smart Energy Forum 2023
Zkrotíme energie: jak na energetickou nezávislost měst a obcí Liberec
Přejít nahoru